Zdrowie

Pomysł na ciekawy zestaw prezentowy

Większość osób bardzo lubi dawać prezenty. To niezwykle satysfakcjonujące uczucie, gdy okazuje się, że dobrze trafiliśmy z podarkiem i bliska nam osoba jest zadowolona. Jednym z wariantów, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze prezentu, są eleganckie zestawy kaw. Dziś sprawdzamy, co przemawia na ich korzyść.

 

Dlaczego zestaw kaw ziarnistych to dobry pomysł na prezent?

Nie zawsze jest łatwo wybrać prezent, który ucieszy obdarowywaną osobę. Czasem problemem jest to, że niedostatecznie dobrze kogoś znamy. Istnieją też sytuacje, gdy nawet wieloletnia znajomość nie pomaga w sprawnym podjęciu decyzji. Kawa często rozwiązuje te dylematy. To, czy ktoś pije kawę, to jedna z informacji, które bardzo łatwo zyskać o drugiej osobie. W dodatku warianty zestawu kaw na prezent przeważnie prezentują się bardzo elegancko. W efekcie takim produktem możemy obdarować i osobę, którą dobrze znamy, i człowieka, z którym łączą nas jedynie relacje służbowe.

 

filiżanka z kawą

 

Wybierając zestaw kaw:

  • zmniejszamy ryzyko, że wybierzemy zły wariant smakowy kawy
    Pasjonaci kawy mają swoje indywidualne gusta, różni je preferowany stopień palenia, profile smakowe itp. W zestawie kaw na prezent znajdziemy kilka rodzajów ziaren, więc jest duża szansa, że przynajmniej jedna paczuszka kawy trafi w gust konkretnej osoby.
  • zapadniemy w pamięć obdarowywanemu człowiekowi
    Jeśli chcemy dać niezwykły prezent, wybierzmy zestaw wzbogacony o różnorodne dodatki.

 

Nie tylko kawa, czyli co jeszcze możemy znaleźć w zestawach kaw ziarnistych?

W ofercie firm takich jak Bearded Coffee, oprócz kawy, uwzględniono również akcesoria, nadające zestawowi wyjątkowego charakteru. Dużą popularnością cieszą się np. zestawy kawy, zawierające kubeczki do espresso. Taki estetyczny dodatek z pewnością zachwyci fana lub fankę czarnego trunku.

Piciu kawy często towarzyszy jedzenie czegoś słodkiego. Takie przepyszne akcenty, doskonale sprawdzające się jako deser, również można znaleźć w zestawach kaw. Ciekawym dodatkiem, który wzbudzi uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby, są np. krówki rzemieślnicze. Jeśli chcemy ofiarować bliskiemu człowiekowi coś wyjątkowego, możemy iść krok dalej i zdecydować się np. na zestaw z miodem smakowym.

W profesjonalnych sklepach znajdzie się też coś dla fanów i fanek cygar – wśród eleganckich zestawów nie zabrakło wariantów zawierających kubańskie cygara. Jeśli zależy nam na tym, żeby nasz prezent zyskał dodatkową użyteczność, zainwestujmy w zestaw kaw ziarnistych z aeropressem. Taki zaparzacz do kawy z kubkiem to atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą wypróbować połączenie French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu.

 

Zobacz także:

Join The Discussion