Dom

Czy warto zlecać budowę szaf na zamówienie do nietypowych pomieszczeń

W kategorii funkcjonalnych, domowych mebli do przechowywania, pojemna, solidna szafa zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce. Niezależnie od tego, czy dysponujemy niewielką kawalerką, większym mieszkaniem, czy sporych rozmiarów domem – zakupy wyposażenia zawsze obejmują ten mebel. Czy to dobra opcja również do nietypowych pomieszczeń?

Czy szafa na wymiar jest dla ciebie?

Decydując się na szafę na wymiar musimy zdawać sobie sprawę, że za wykonanie takiego wyposażenia możemy zapłacić nieco więcej niż za kupno gotowego mebla. Oprócz tego dobrze będzie też nastawić się na chwilę oczekiwania. Specjaliści najpierw, w porozumieniu z klientem lub klientką, wykonają projekt, a następnie przystąpią do budowy szafy. Te dwie kwestie na razie przedstawiają się dość problematycznie. Dlaczego więc tak wiele osób decyduje się na szafy na wymiar?

 

szafy na wymiar

Odpowiedź to wygoda. Duży, potężny mebel, którym jest szafa, zostaje z nami na całe lata, a czasem nawet na dziesięciolecia. Osoby planujące wyposażenie mieszkania zdają sobie z tego sprawę, dlatego tak chętnie inwestują w rozwiązanie, które:

  • charakteryzuje się precyzją wykonania;

Wyrób konstruowany na zamówienie przeważnie prezentuje się estetyczniej i ma bardziej dopracowane detale niż meble z masowej produkcji.

  • jest w stu procentach dopasowane do ich oczekiwań

Do istotnych zalet szaf na wymiar należy zaliczyć fakt, że z ich pomocą skutecznie zagospodarujemy specyficzne pomieszczenia takie, jak np. nieustawne pokoje lub poddasza. Dobra szafa do sypialni nie tylko świetnie komponuje się z innymi meblami. W efekcie możemy mieć pewność, że konstrukcja będzie wyposażona w dokładnie tyle półek, szuflad, schowków, miejsc na wieszaki itp. ile potrzebujemy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami:

  • nowoczesne i klasyczne meble do kuchni

 

 

 

Join The Discussion