Aktualności

Donice do ogrodu i na taras czyli nowoczesne i ciekawe opcje dekoracyjne

Donice ogrodowe to nie tylko zabezpieczenie rośliny. To też sposób na podkreślenie dekoracyjności danego miejsca i wyposażenie go w intrygującą ozdobę. Niezależnie od tego, czy szukamy nowoczesnych donic, które zachwycą nowoczesną formą, czy preferujemy bardziej minimalistyczne warianty, warto skusić się na materiały wysokiej jakości.

Donice na taras z materiału stylizowanego na postarzany

Taki produkt jak donice ogrodowe, mogą nam skutecznie pomóc w stylizacji przestrzeni. Ciekawym wariantem są nowoczesne doniczki ogrodowe, które wyglądają na starsze, niż są w rzeczywistości. Takie i inne rozwiązania proponuje m.in. Dolagra. Na stronie firmy znajdziemy donice tarasowe do zastosowania na zewnątrz, które wyglądają jak zardzewiałe. Dodatkowo nawierzchnia jest aktywna, co oznacza, że jej wygląd zmienia się pod wpływem pogody.

Nowoczesne donice ogrodowe

Doniczka ogrodowa w nowoczesnej wersji – taki produkt może prezentować się na różne sposoby. Minimalizm łączy się więc tutaj z wyrazistymi wzorami. Do materiałów stosowanych we współczesnych donicach można zaliczyć m.in. polyratan. Producenci zaawansowanych opcji proponują dodatkowo udogodnienia w postaci:

1. wkładu z tworzywa sztucznego;
2. specjalnego, wbudowanego systemu nawadniającego.

W efekcie donica ogrodowa zapewnia podłożu optymalną wilgotność podłoża, a więc wspiera nasze wysiłki w dbaniu o kwiat.

Donica tarasowa mrozoodporna

Te masywne nowoczesne donice ogrodowe tworzy się z cementu i materiału ceramicznego. Są ciężkie i niezwykle elegancko prezentują się w ogrodzie lub na tarasie. Takie donice do ogrodu są wyposażone także w specjalne otwory na dnie, zabezpieczone plastikowymi korkami.

Źródło: https://dolagra.pl/

Join The Discussion