Aktualności

Do czego pasują kowbojki męskie?

Masz już wreszcie swoje pierwsze kowbojki męskie. I co dalej? Co założyć, jak skomponować kompletny strój, aby nie wyglądać Woody z Toy Story, a być prawdziwie eleganckim i modnie ubranym mężczyzną.

Do jakich spodni pasują buty kowbojki męskie?

Zdecydowanie najlepiej z butami w stylu Dzikiego Zachodu komponują się jeansy, dlatego w Twojej szafie nie może zabraknąć przynajmniej dwóch porządnych par tych spodni. Większość jeansów w stylu roboczych ma luźny krój i doskonale wyglądają z nimi kowbojki ze skóry naturalnej. Niestety tego typu spodnie nie będą dobrze wyglądać, gdy wybierzesz się w nich na randkę. Dlatego w przypadku lepszych okazji proponujemy założyć najlepiej ciemne jeansy typu casual. Kowbojki męskie wysokie dopełnią ich dopasowany fason.

Aby poszerzyć możliwości kolorystyczne swojego stroju można swobodnie sięgnąć po spodnie khaki czy chinos. Te luźne, wygodne propozycje doskonale komponują się z butami typu kowbojki. W sytuacjach bardziej uroczystych, mamy tu na myśli chociażby ślub w stylu country, do kowbojek można śmiało założyć eleganckie spodnie lub casualowy garnitur.

Do czego pasują kowbojki męskie?

Jaka góra pasuje do kowbojek?

Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi nam do głowy jest koszula z kołnierzykiem. To prawdziwie męskie i wypróbowane zestawienie. Idealnie komponują się one z jeansami lub spodniami do garnituru. Skórzane męskie kowbojki wyglądają doskonale zarówno z jednolita koszulą, jak i koszulą w kratę lub flanelową. Nie bójmy się także T-shirt, w których poczujemy się bardziej komfortowo niż w koszuli z kołnierzem.

Doskonałym topem jest także niebieska, jeansowa kurtka trucker, o której pamiętaj, aby nigdy nie komponować jej z czarnymi jeansami lub spodniami khaki. Odrobinę elegancji dodają sportowe płaszcze, które przy kowbojkach szybko zmienią cię w szykownego eleganta.

Dodatki do kowbojek

Najbardziej charakterystycznym dodatkiem jest pasek, który nie musi być od razu ze skory grzechotnika. Kowbojki ze skóry naturalnej dobrze komponują się z prostym, skórzanym paskiem. Kapelusze, które możesz założyć na koncertach czy piknikach country, zdecydowanie odradzamy na co dzień. Styl country ma swój szlachetny wyraz o ile nie przekroczy się pewnego progu, zakładając chociażby ostrogi do klubu.

Join The Discussion