Zycie i Styl

Perfumy damskie premium – na jakie nuty zwrócić uwagę?

Damskie perfumy premium to wyrafinowane kompozycje zapachowe, które nieprzerwanie podbijają kobiece serca. Goszczą na naszych półkach i są pod ręką zawsze wtedy, gdy chcemy poczuć większą pewność siebie. Czym charakteryzują się takie nuty i na jakie warianty warto zwrócić szczególną uwagę?

Perfumy damskie premium – trwałość i elegancki zapach

Jakościowe perfumy można często poznać po ich trwałości. Zapach nałożony raz utrzymuje się na ciele przez długi czas. W efekcie możemy cieszyć się ulubionymi nutami przez cały dzień, bez konieczności powtórnej aplikacji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by wzmocnić kompozycję i ponownie użyć zapachu. Perfumy damskie premium to także nuty wyróżniające się elegancją i złożonością. Takie rozwiązania na każdej skórze pachną nieco inaczej, co sprawia, że z ich pomocą możemy wykreować swoją indywidualną, niepowtarzalną kompozycję.

Perfumy damskie premium a najciekawsze kompozycje zapachowe

Osobom rozkochanym w orientalnych zapachach do gustu przypadnie połączenie wiśni, cedru, paczuli, wetywerii i drzewa sandałowego. Taką opcję oferuje m.in. Sorvella w postaci zapachu CHRY. Perfumy damskie premium mogą wyróżniać się także nieco bardziej nasyconym i dojrzałym charakterem. Aby osiągnąć ten efekt, połączono nuty:

  1. bergamotki,
  2. jaśminu;
  3. piwonii;
  4. piżma.

Warto wiedzieć, że warianty premium to nie tylko opcje typowo kwiatowe. To także ciepłe, słodkie zapachy drzewne. Panie poszukujące takich rozwiązań powinny zwrócić uwagę m.in. na zapachy premium unisex. W nutach głowy tego typu perfum premium znajdziemy np. szafran, gałkę muszkatołową i lawendę. Bazę tworzyć tu może paczula i piżmo.

Join The Discussion