Aktualności

Kompresory i odkurzacze stacjonarne muszą odznaczać się najwyższą jakością i wytrzymałością

Wizyta na stacji paliw to nie tylko tankowanie. To również szansa na oczyszczenie auta i dopompowanie kół. Na realizację takich usług pozwalają urządzenia samoobsługowe dla stacji paliw.

Odkurzacz do myjni – czym musi się wyróżniać?

Pierwszym krokiem jest wybór modelu odkurzacza na stacje paliw dobrej jakości. Pamiętajmy, że wysoka cena nie musi oznaczać, że działa on dobrze. Możemy również kupić maszyny używane lub odnowione pod warunkiem, że poszczególne elementy odkurzacza na stacje paliw działają odpowiednio. Jeśli jednak wolimy mieć pewność, że urządzenie działa niezawodnie, warto skierować się do profesjonalistów, którzy w swojej ofercie mają nowe warianty odkurzacza samoobsługowego (produkcją takich maszyn zajmuje się m.in. firma NOVONORD).

Odkurzacz na stacje paliw – prosta obsługa

Odkurzacz do myjni samochodowej powinien mieć również długi wąż i uchwyt, aby każdy mógł go łatwo używać. Nowoczesne odkurzacze samochodowe samoobsługowe, mimo skuteczności i tego, że opierają się na zaawansowanej technologii, są proste w obsłudze. Użytkownicy i użytkowniczki mogą szybko i sprawnie wykorzystać odkurzacz samochodowy do własnych celów.

Odkurzacz z kompresorem – jak działa samoobsługowy kompresor samochodowy?

Coraz częściej można spotkać się z urządzeniami typu 2w1, co oznacza, że maszyna łączy funkcję odkurzacza i kompresora na stację paliw. Nie zmienia to jednak faktu, że w wielu myjniach spotkamy się z kompresorem cyfrowym dla stacji, będącym samodzielnym urządzeniem. Zaawansowany kompresor samochodowy dla stacji paliw:

1. Może być używany przez różne pojazdy

Kompresor do pompowania kół może obsługiwać samochody ciężarowe i osobowe.

2. Jest wykonany z solidnych materiałów

W tym celu wykorzystuje się stal nierdzewną, którą można pomalować proszkowo na kolor wybrany przez klienta.

3. Pozwala zmienić jednostkę ciśnienia (PSI, KPA, BAR);

4. Wyróżnia się elegancją i charakteryzuje się minimalistycznym, nowoczesnym wyglądem.

Źródło: https://novonord.com/

Join The Discussion