Aktualności

Każdy warsztat powinien być wyposażony w profesjonalne i niezawodne oświetlenie

Prace w warsztacie wymagają precyzji oraz odpowiedniego przygotowania. Nawet doświadczenie i wiedza nie wystarczą, jeśli obszar roboczy nie będzie dobrze oświetlony. Aby widoczność nie była problemem, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości lampy ledowe warsztatowe.

Profesjonalne oświetlenie – w jakich miejscach sprawdzą się lampy do warsztatu led?

Nie ma znaczenia, czy prowadzimy niewielki warsztat, czy dużą firmę, zatrudniającą wielu mechaników – w każdym z tych przypadków lampy led warsztatowe ułatwią wykonywanie zadań i pozwolą osiągnąć lepsze efekty. Żeby tak się jednak stało, należy dobrać odpowiedni model do rodzaju wykonywanych prac. Na rynku spotkamy się m.in. z:

1. Podmaskowymi lampami ledowymi do warsztatu

Takim rozwiązaniem jest np. model PHILIPS CBH51. Oferuje dwa tryby, przewodowy i bezprzewodowy, oraz zapewnia szeroki 120-stopniowy kąt wiązki światła.

2. Lampami warsztatowymi led czołowymi

Ciekawym przykładem jest model PHILIPS LED HL22M. Posiada obudowę odporną na uderzenia oraz opcję wykrywania ruchu.

Popularnością cieszą się również inne przenośne lampy warsztatowe led, np. dostępne w sklepie Basic lampy warsztatowe z akumulatorem, takie jak lampa led PHILIPS PEN20S.

Jakie zalety ma oświetlenie warsztatu led?

Takie nowoczesne rozwiązania nie tylko gwarantują świetną widoczność, ale pozwalają też na realistyczne oddanie kolorów. Jest to szczególnie ważne, jeśli w pracach znaczenie ma efekt estetyczny. Z punktu widzenia pracowników bardzo ważny jest też komfort wykonywania zadań. Dobrze dobrane światło ledowe nie męczy oczu i daje osobie możliwość pełnego skupienia się na pracy.

Mówiąc o zaletach ledowego oświetlenia warsztatowego, koniecznie należy wspomnieć też o jego różnorodności. Producenci zatroszczyli się o to, żeby pracownicy warsztatów mogli wybierać z modeli o zróżnicowanej jasności oraz konstrukcji, która doskonale oświetli dany obszar roboczy.

Źródło: https://basic.com.pl/

Join The Discussion