Aktualności

Urządź mieszkanie w swoim stylu i postaw na szafy na wymiar!

Urządzenie własnego mieszkania to wyjątkowa radość, a zarazem wyzwanie, które musi pogodzić dostępną przestrzeń i Twoje pomysły. Niezwykłe aranżacje strefy wewnętrznej sprawiają, że nieruchomość zachwyca pięknym wyglądem, ale i funkcjonalnością. Po Twojemu może oznaczać modnie, klasycznie lub w stylu retro. Niech mieszkanie, bez względu na wybrany styl zachwyca funkcjonalnością i uporządkowaniem. Przekonaj się, jak ważne w Twoim wnętrzu są szafy na wymiar.

Nowoczesne szafy na wymiar do dużych i małych mieszkań

Szafy do zabudowy na zamówienie charakteryzują się unikalnym wymiarem oraz dopasowaniem zawartości do Twoich potrzeb oraz dostępnej przestrzeni. Efektowne, wyposażone w modne fronty szafy do zabudowy na wymiar mogą zyskać zawartość, zgodną z Twoimi zasobami. Jeżeli posiadasz dużo odzieży wiszącej na wieszakach, zaplanuj więcej niż jeden drążek do ich zawieszenia. Na spodnie, paski, apaszki oraz spódnice można zamówić specjalne wieszaki. Dla posiadaczy sporej ilości dodatków ważne są innowacyjne rozwiązania, takie jak wysuwane półki, kosze na drobiazgi, pojemne wnęki. W małych mieszkaniach szafy na wymiar powinny wykorzystywać każdą, dostępną przestrzeń. W większych pomieszczeniach możesz pozwolić sobie na większą swobodę w doborze akcesoriów.

Szafy do zabudowy na wymiar – co jest ważne?

Przy wyborze szafy na wymiar szczególnie warto zwrócić uwagę na:

  • wykończenie frontów i ścian szafy (rodzaj płyty meblowej i jej grubość),
  • zastosowany mechanizm przesuwny,
  • jakość elementów wyposażenia wewnętrznego,
  • co zawiera się w cenie szafy na zamówienie,
  • jaka jest jej wysokość (o szerokości mówimy dużo, upewnij się czy wysokość to aż pod sufit, czy standardowa).

W jakich pomieszczeniach zaplanować szafy na wymiar?

Szafy na wymiar do przedpokoju to absolutny niezbędnik w każdym mieszkaniu. Możliwość schowania odzieży wierzchniej oraz akcesoriów, potrzebnych w strefie wejściowej pozwala usystematyzować przechowywanie oraz zaoszczędzić czas. Szafa do zabudowy w przedpokoju sprawia, że w pomieszczeniu panuje ład, a wszystkie akcesoria są ukryte przed wzrokiem. Podobnie jest w sypialni. Zwróć uwagę na ofertę bluemeble.pl. Szafy do sypialni na wymiar stanowią gwarancję utrzymania porządku oraz dbałości o regularne odkładanie odzieży na swoje miejsce. Mebel, który doskonale wypełnia przestrzeń pomieszczenia nie powinien natomiast przytłaczać go zbyt ciemną barwą. Wybieraj okleiny w jasnych odcieniach oraz drzwi lustrzane, aby optycznie powiększyć wnętrza. Zarówno sypialnia, jak i przedpokój często potrzebują wrażenia przestronności.

Join The Discussion