Aktualności

Przebrania imprezowe na każdą okazję dla dzieci i dorosłych

Impreza zbliża się wielkimi krokami, a pomysłu na strój dalej nie ma? Na szczęście dzięki możliwości szybkich zakupów przez internet da się wykreować przebranie, które wcale nie będzie wyglądało ja kreacja znaleziona na ostatnią chwilę.

Przebrania dla dzieci i dla dorosłych na imprezy – jak sprawnie skonstruować atrakcyjny strój?

Żeby móc cieszyć się ciekawym rozwiązaniem, możemy pójść jedną z dwóch dróg:

1. Znajdź najważniejszy atrybut

Ta metoda polega na tym, że wyposażamy się w jeden przedmiot, który jest na tyle wyrazisty i charakterystyczny, że osoby postronne bez problemu będą mogły poznać za kogo się przebraliśmy. Przykładem takiego rozwiązania jest chociażby kapelusz czarownicy, który trudno pomylić z czymkolwiek innym. Następne, gdy mamy już taki atrybut (np. maski weneckie), konstruujemy wokół niego resztę przebrania. Takie stroje na imprezy tematyczne dla dzieci i dorosłych tworzy się ekspresowo, bo mając jeden, wyrazisty akcent, nie musimy tak bardzo martwić się o każdy pozostały element.

2. Poszukaj kompleksowego stroju

Takie firmy, jak Aster Bal, oprócz pojedynczych akcesoriów, które można wykorzystać, jeśli wybierzemy wyżej opisaną metodę, oferują również złożone przebrania. Stroje składają się z kilku elementów. Nierzadko, oprócz ubrania spotkamy się więc np. z nakryciem głowy. Wybierając taką opcję możemy być pewni, że całość zachwyci spójnością i harmonijnie dobranymi dodatkami. Ciekawym przykładem są np. przebrania za postacie z filmów, np. przebranie z Gwiezdnych Wojen.

Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie, które mogą rozważyć osoby, posiadające bogatą szafę. Często w naszych prywatnych zbiorach kryją się perełki, z których samodzielnie można skonstruować przebranie na imprezę z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. Jeśli więc mamy odrobinę kreatywności i nie przeraża nas eksperymentowanie i łączenie poszczególnych elementów metodą prób i błędów, warto odkurzyć takie zapomniane kreacje.

Join The Discussion