Aktualności

Drewniana szkatułka na biżuterię – elegancki sposób na utrzymywanie porządku.

Dobre zaplanowane przechowywania przedmiotów w domu pozwoli nam łatwiej zachować czystość i uniknąć irytacji wynikającej z tego, że nie możemy znaleźć jakiejś rzeczy. Co zrobić, żeby właściwie przechowywać biżuterię?

Szkatułka na biżuterię – sposób na aranżację drobiazgów

Zazwyczaj na biżuterię wydajemy sporo pieniędzy. Nawet jeśli nie była kosztowna, może mieć dla nas wartość sentymentalną, toteż nie chcemy stracić takich cennych rzeczy. Szkatułki na biżuterię w pewien sposób rozwiązują ten problem. Czy wystarczy jedynie kupno takiego produktu? Oprócz tego ważne jest właściwe zabezpieczenie biżuterii.

Drewniane szkatułka na biżuterię

Jak przechowywać biżuterię?

Przede wszystkim takie cenne przedmioty powinny być przechowywane w suchym miejscu. Jeśli mamy srebrne pierścionki, naszyjniki i bransoletki, postarajmy się zatroszczyć o to, żeby takie wyroby nie były przechowywane na świeżym powietrzu. To istotne, bo rozwiązania ze srebra z czasem, pod wpływem powietrza, czernieją.

To, co jeszcze jest istotne, to chronienie rzeczy przed:

  • kosmetykami;
  • detergentami.

Kiedy drewniane pudełko na biżuterię to dobry pomysł?

Nie ma co ukrywać, że przy wyborze drewnianej szkatułki na biżuterię znaczenie ma również wygląd takiego wyrobu. W końcu kuferek może sprawdzić się nie tylko do przechowywania biżuterii. Może być też stylową ozdobą. Jeśli preferujemy klasyczne, eleganckie rozwiązania, dobrą opcją będzie zdecydowanie się na drewniany kuferek na biżuterię. Takie rozwiązania oferuje m.in. Drewpart.

Kuferki wykonane z drewna mają wiele zalet. Do najważniejszych możemy zaliczyć:

  • wytrzymałość

Drewno to solidny surowiec, toteż nie będziemy musieli martwić się o to, że nasze kuferki na biżuterię szybko się uszkodzą.

  • nieskończone możliwości personalizacji

Proste, minimalistyczne pudełka na biżuterię możemy pozostawić w niezmienionej formie lub… całkowicie odmienić ich wygląd. Taki kuferek to swoiste niezamalowane płótno, do którego możemy przykleić różnorodne ozdoby.

 

Źródło: drewpart.pl

Join The Discussion